Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 pamoka penktakursiams

2 posters

Go down

1 pamoka penktakursiams Empty 1 pamoka penktakursiams

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Pir. 04 07, 2008 12:49 pm

Bela įėjo į kambarį ir tarė vaikams:
-Sveiki vaikiukščiai.Aš Belatriks lestreindž.Jums-ponia Lestreindž arba panelė Belatriks.
Aš jus išmokysiu apsiginti nuo klastingo ir tauraus juodosios magijos meno.Pas mane išmoksite ne tik kaip apsiginti bet ir tai kaip jį tinkamai ir deramai panaudoti.Tikiuosi mano perduotas jums žinias panaudosite tinkamai.Šiandien pamoka bus ne iš lengvųjų todėl pasitempkite ir pradėkime,-jai pabaigus kalbėti lentoje radosi nurodymai ką daryti.
Sienoje yra skylė.Už jos-troliai.Įėję į skylę tarkite burtažodį DIFFINDO ir sienai prasprogus eikite pas trolius.Jūs galėsite pasirinkti ar kautis su dviem troliais ar su trim.Jeigu kausitės su trim pažymys bus geresnis.Už du trolius-15 taškų, už tris-20 taškų.Ten nuėję turite panaudoti kerus LIBERIUM.Jais turėtumėte nužudyti trolį.Jeigu jis neprisibaigs tuomet naudokite kitus kerus: aquamenti-paleisti vandenį į akis, ir t.t.
Kol jus dirbsite mano delne atsivers ekranėlis ir pro jį galėsiu jus stebėti ir padėti jeigu kas nutiks.Tikiuosi nepasikiaulinsite.
Parašiusi bela atsisėdo į savo krėslą ir ėmė laukti mokinio kuris išdįstų imtis užduoties.
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

1 pamoka penktakursiams Empty Re: 1 pamoka penktakursiams

Rašyti  Mantas Ploteris Tr. 04 09, 2008 6:18 pm

Mantas Priėjo prie mokytojos ir tarė
-Aš norėčaiu pabandyti šia užduoti.
Mantas Ploteris
Mantas Ploteris
Antrakursė/is

Pranešimų skaičius : 49
Age : 33
Miestas : Londonas
Šluota : .Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : .Bugienio su fenikso blunksna
Registration date : 2008-04-07

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume