Hogvartsas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ežero pakrantė

3 posters

Go down

Ežero pakrantė Empty Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Pir. 04 07, 2008 6:51 pm

Reinna uždususi atbėgo iki ežero, iš uždraustojo miško.Kiek matė Reinnos akys, Belatriks dar neatbėgo.Mergina dairėsi.Rodės, kad tuo ims ir žudys visus paeiliui.Nors tokios durnos mintys užeidavo gan retai.Tik labai susinervavus jai.O tai irgi gan būna retai.Reinna vis vogčiomis žiūrėdavo į pilį, tarsi ji būtų kuo nors įpatinga, ar kaip nors imantriai nudažyta.Mokinė pasitaisė apsiaustą.O jis buvo šventinis.Pažiūrėjus į jo būklę šito jau nebepasakytum.Reinna patampė už vieno skverno, tai už kito, ir gailiai atsiduso.Geras apsiaustas buvo...
Mergina pamiršus apsiaustą, ėmė dairytis Belatriks.Turėtų atbėgti..Reinna kantriai griuvo prie medžio, ir gulėjo be jėgų, nors rodos ji net nekovojo...Bet tie nedovanotini kerai, atima daug jėgų, kaip pirmam kartui...
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Antr. 04 08, 2008 3:30 pm

Bela atbėgo ir šnopuodama tarė:
-Šššaunuolėėė...Kaip pirmam kartui puiku.Atleidžiu tave nuo arešto,-tai tarusi ji atsitiesė ir atgavo šaltumą:-na o kodėl tu dar čia? Ką tik matei mirties valgytoją.Bėk į savo kambarį ir gerai išsimiegok.Aš taip pat eisiu pailsėti.Ačiū,-tai tarusi ji mostelėjo ranka taip parodydama Reinnai, kad ji jau turi eiti ir pati greitu žingsniu nuėjo į pilį kol dar neatsitiko visokių nesąmonių...
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Amy Watson Antr. 04 08, 2008 3:36 pm

Amy pamatė Reinną ir Belatriks. Prie jų nepriėjo ir nusukusi savo tikslo link nužingsniavo į visai kitą ežero pusę. Atsisėdusi ant dar šlapios po lietaus žolės ji pažvelgė į skaidrų, bet kartu ir grėsmingą ežero vandenį. Būtų įdomu pasinerti į jo gelmes ir sužinoti kas ten iš tikro vyksta galvojo Amy. Staiga jai į petį kažkas stuktelėjo. Ji atsisuko, bet nieko nepamatė. Šiek teik nustebo, bet jai buvo vis vien. Pasiėmė į rankas akmenėlių ir ėmė juos mėtyti į ežerą, o jo vanduo nuo akmenėlių vis pumsėjo. Taip ji prie ežero prasėdėjo kokį pusvalandį, o vėliau pamačiusi, kad temsta po truputį ėmė žingsniuoti į pilį.
Amy Watson
Amy Watson
**Banned**

Pranešimų skaičius : 59
Age : 31
Šluota : .
Burtų Lazdelė : .
Registration date : 2008-04-07

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Antr. 04 08, 2008 3:41 pm

Reinna šyptelėjo:
-Manau, miegas man tikrai nepakenks.
Mergina žvilgtelėjo į mišką.Jame buvo tyku, ramu.Ir beabejo, kaip visad tamsu nors į akį durk.Reinna nužvelgė į pilį einančią profesorę.Mokinė dar sedėjo sustingusi prie medžio.Tada atsistojo.Atrodė, kad pakankamai prisikovojo.Bent nuo arešto atleido.Bent šis tas.Reinna prisimerkė, nes saulė švietė jai į veidą.Pasirodo jau aušo.O jai dar atrodė, kad tik vidurnaktis sušvito.Visa nusikamavus, Reinna grįžo į pilį.
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Amy Watson Antr. 04 08, 2008 4:06 pm

Amy ėjo jau prie pilies, bet staiga kažkas išlindo iš krūmų ir ją nutempė vėl prie ežero. Kai jeidu buvo prie ežero žmogus ją paleido. Amy norėjo spiegti, bet kažkodėl negalėjo. Ji atsisuko į padarą kuris ją atitempė iki čia. Jis buvo su ilgu juodu apsiaustu ir iš kurio kyšojo tik dvi pasenusios rankos. Staiga tos rankos iš niekur nieko ėmė smaugti Amy kaklą. Ji negalėjo kvėpuoti, bet staiga pasigirdo balsas:
-Ne, aš tavęs nežudysiu. Juk vis dėl to tu mano jaunesnioji sesutė.
Su panieka ištarė jis.
-Kkk..ką?
Ėmė mikčioti Amy.
Jis atsisuko į ją:
-Nejau nežinai kas aš toks? Tėvai tau apie mane nepasakojo? Na žinoma, kad nepasakojo... Juk jie manęs nekenčia. Taigi Amy aš tavo vyresnysis brolis Tomas. Ir per tave aš atkeršysiu tėvam kurie mane paliko, nes aš stojau Pati žinai kieno pusėn.
Amy sukaustė baimė. Ji nebesuvokė kas dedas. Ji turi brolį? Amy negalėjo tuo patikėt. Kodėl tėvai jai nieko nepasakojo... Jos brolis mirties valgytojas? Negali būti... ji tiesipg negalėjo tuo patikėti... Merginos gyvenimas per minutę apsivertė aukštyn kojom... Tomas vėl prabilo:
-Tu esi stipri burtininkė. Užgaus galėtum tapti geras ragana... Aš galiu tave palikti gyvą jei stosi pati žinai kieno pusėm. Tai būtų tiesiog idealus kerštas tėvams. Abu jų vaikai - mirties valgytojai. O jie juk taip tokių nekenčia.
Tomas ėmė pikčiugiškai juoktis. O Amy tiesiog nesusiprato kas vyksta. Tomas piktu balsu paklausė:
-Tai kaip sutinki? Arba miršti, arba stoji jo pusėn.
Amy kaip ir jos tėvai nekentė Voldemorto ir visų jo šalininkų. Todėl žinoma atsakė...:
-NE. NIEKU GYVU.
Ėmė šaukti ji. Tomas įtūžo. Jis vėl ėmė smaugti Amy, bet staiga jis parkrito. Amy ėmė kaip kokia kavilė laukti, kada jis atsibus... Po kelių minučių jis atsikėlė ir tyliai prabilo:
-Labai atsiprašau šeimininke, bet juk vis dėl to ji mano sesuo.
Jis vėl parkrito ir šį kartą nieko nesakęs prišoko prie Amy ir jau norėjo ištarti nukryžiavimo kerus, bet Amy ištarė ''Wingardium leviosa'' ir jo lazdelė atskrido pas ją. Amy staigiai metė lazdelę į ežerą ir keik tik turėdama jėgų nė neatsigręždama nubėgo į pilį.
Amy Watson
Amy Watson
**Banned**

Pranešimų skaičius : 59
Age : 31
Šluota : .
Burtų Lazdelė : .
Registration date : 2008-04-07

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Pir. 04 21, 2008 8:48 am

Reinna ėjo ežero pakrante gerokai sunerimus.Ji staigia sustojo.Bet neatitoko.Prieš ją stovinivo ne ką už ją aukštesnis vyro siluetas.
-Kvailys tu esi,-atitoko Reinna.
-Ne ką potingesnis už tave.Ko tau tam Hogvartse reikia?Nesiūliau tau nieko, bet pažysti savo šeimą,-prabilo iš tamsaus silueto išlindes vyras.
Reinna dar labiau suspaudė lazdelę rankoje.Atrodė, kad laiko peilį.Juk lazdelė vienintelis išsigelbėjimas.Vyras, kuris kaip paaiškėjo yra Dolohovas, priartėo prie Reinnos, ir pakėlė ją į orą, galiausiai prirėmė prie medžio.
-Atsipeikėk.Vien pasiėmei tėvo pavardę, kad užglostytum tai, kas vyko tavo šeimoje?-iškošė Dolohovas.
-Ne visai taip.Aš gi neslėspiu savo praities,-tada Reinna išsprūdo iš Dolohovo rankų ir nukritu ant žemės susigraibaliojo lazdelę:
-Crucio!
Dolohovas nei buvo parkirstas, nei nukrito ant žemės.Tik pradėjo kvatotis.Atrodė taip, tarsi mažam vaikui, Reinna būtų davusi patį skaniausią saldainį.
-Aš tave užmušiu.Bet nedarysiu šito čia,-jis vis dar kvatojo.
-Kaip čia atsitiko, kad Hogvartso uždrustasis miškelis su ežeru tapo MV žudynių centru,A?-pašaipiai pakausė Reinna.
-Matai, daugas giminių MV turi.O kaikurie prisieda prie jų, nuo savo gimimo dienų.Ne taip kaip tu, Reinna, jie nesispyrioja.
-Tau nevalia žinot mano vardo,-iškošė ji.
-Kai tavo mama MV, apie tave ji mums viską papasakoja.
-Užtat tėvas auroras,-atkirto Reinna.
Dolohovas nesijuokė.Greičiausiai todėl, kad pauskaudo žandikaulį.Reinna stovėjo.Greičiausiai šito dialogo be jų, niekas negirdėjo.Dolohovas spragtelėjo pirštais ir išnyko prieš tai tardamas:
-Būk pasiruošus.
Reinna kniubščia parvirto prie akmens.Pati nežinojo kodėl.Ar iš sielvarto, ar iš gėdos,kad jos mama MV, o tėvas Auroras.Reinna gulėjo be gyvybės ženklų.Užtat galvoje sukosi tūkstančiai minčių.Galbūt, betkm šitas pokalbis būtų niekis, bet Reinnai jissukėlė visus nemaloniausius prisminimus.
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Tr. 04 23, 2008 8:52 am

Corni priėjo prie mergaitės ir tarė:
-Mačiau kas atsitiko.Nespėjau padėt.Viską girdėjau.Negi tu tikrai su juo esi giminės?
Ji nustebusi žiūrėjo į mergaitę.
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Tr. 04 23, 2008 8:56 am

Reinna gūžtelėjo, ir nusivalė ašaras:
-Nei šiaip, nei taip. Tik geriausiai būtų, jei niekas nežinotų.
JI atsisėdo ant akmens, ir žiūrėjo į Cornę:
-O ką čia veikėt?
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Tr. 04 23, 2008 9:01 am

Corni gūžtelėjo pečiais ir tarė:
-Nieko...Šiaip vaikščiojau...Ir nebijok tavo paslaptis saugi.Apie tave žinau ir daugiau.Daaaug daugiau.
Tai tarusi ji paslaptingai mirktelėjo ir nusiskynusi ramunę ėmė skabyti jos žiedlapius.
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Tr. 04 23, 2008 9:04 am

Reinna linktelėjo:
-Tikiu.Jūs apie mane viską žinot...Greičiausiai.
Mergina žiūrėjo į savo batus.Lyg ir apie kažką galvojo, bet ji lėkė nuo vienos minties prie kitos.
-O dabar...Kaip pabaigiau septynis kursus?..Galėsiu mokytojauti?
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Tr. 04 23, 2008 9:07 am

Corni linktelėjo ir tarė:
-Kokios pamokos norėtum?Norėčiau, kad pasiimtum kokią svarbesnę nei ateities spėjimą.teatleidžia man Sibilė.
tai tarusi ji numetė ramunę be žiedlapių ir pažiūrėjo į mergaitę.
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Tr. 04 23, 2008 9:17 am

Reinna gūžtelėjo:
-Norėčiau, ka kažkas atitktų mano charakterį...Gal transfigūracija?
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Tr. 04 23, 2008 9:30 am

Corni gūžtelėjo pečiais ir tarė:
-Tu protinga, todėl tau tiktų ir Magijos Istorija ir Kerėjimas na ir ta tavo transfigūracija.
Tai tarusi ji atsistojo ir nuėjo prie medžio mostelėjusi ranka ji prilietė medį ir jis vėl sužaliavo.Patenkinta savo fėjišku daru Liucy šyptelėjo ir vėl atsisuko į mergaitę
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Reinna Džouns Tr. 04 23, 2008 9:32 am

Reinnna atitoko:
-Kaip jūs taip padarėt?
Reinna Džouns
Reinna Džouns
Mokytoja/-s

Pranešimų skaičius : 269
Age : 31
Miestas : Londonas
Šluota : Žaibas 2007
Burtų Lazdelė : Iš Kukmedžio,šerdyje Vienaragio plaukas,9 colių.
Registration date : 2008-04-06

https://magijos-namai.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Cornelia Liucy Heart Tr. 04 23, 2008 9:40 am

Corni nusijuokė ir tarė:
-Patiko?
Tada pakėlė nuo žemės avo pačios sunaikintą ramunę ir ją pabučiavo.Ji iškrito iš moters rankų ir įaugo į žemę su daug nuostabesne išvaižda nei ankščiau.
Cornelia Liucy Heart
Cornelia Liucy Heart
Rugiuose Prie Bedugnės

Pranešimų skaičius : 340
Age : 34
Šluota : Žaibas 2008
Burtų Lazdelė : Citrinmedžio su fėjos dulkėmis
Registration date : 2008-04-06

Atgal į viršų Go down

Ežero pakrantė Empty Re: Ežero pakrantė

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume